Lütfen Bekleyin

CK Construction

Hakkında

Sanayi inşaatı sektörü içerisinde yer alan firmamız geçmişten gelen deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine yardımcı oluyor. Tüm çalışmalar teknolojik gelişmeler takip edilerek yapılmakta olup sektör içerisinde başarılı işlere imza atılmıştır. Firmamız 1995 yılından süregelen tecrübelerini tek çatı altında birleştirmek amacıyla 2016 Haziran ayında kurulmuş olup alanında uzman kadrosu ile hizmetini sürdürmektedir. Kurulduğu günden itibaren yaptığı projeler ilede sektör içerisinde lider konuma yükselmiştir. Tüm hizmet içeriği yasal çerçeve içerisinde verilmekte olup müşteri odaklı hizmet sunulmaktadır. Sanayi inşaatı uzmanlık isteyen bir konudur. Tüm detaylarına önem verilerek kaliteli bir analiz yapılmalı ve sonra proje aşamasına geçilmelidir.

Sektörün Gelişmesine Katkı Sağlıyoruz
Firmamız misyon ve vizyonu ile sektörün gelişmesine katkı sağlıyor ve bu hizmeti de alanında uzman personeli ile sürdürüyor. İş konusunda gerekli olan alt yapıya sahip olan firmamız gerekli analiz ve proje çalışmalarını da titizlikle yürütüyor. Sanayi inşaatı alanında yapılan tüm çalışmalar garantili olarak size sunulmaktadır. Ayrıca gerekli olan tüm iş güvenliği sağlanarak hizmet verilmekte olup kurumsal ilkelere uygun bir çalışma yürütülüyor. Sektör de en çok tercih edilen firmamız prefabrik yapılar konusunda da yardımcı olmakta ve kaliteli ürünleri size sunmaktadır. Uygun fiyat anlayışı içerisinde hizmetini sürdüren firmamız sektörün gelişmesine de katkı sağlıyor. En yeni teknolojileri kullanarak hazırlanan yapılar ile kaliteli bir kullanım sağlamanıza imkan tanınıyor.

Profesyonel Hizmet İçeriği
Kurulduğu günden itibaren yenilikçi ve modern anlayış içerisinde hizmet veren firmamız gün geçtikçe hizmet ağını da geliştirmektedir. Bundan dolayı profesyonel bir şekilde hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve gerekli tüm desteği alabilirsiniz. Sanayi inşaatının gelişmesi konusunda da çalışmalara yer veren firmamız yapıcı ve çözümcül anlayış içerisinde de çalışmalarını sürdürüyor. İnşaat da kullanılan tüm malzemeler kaliteli olarak hazırlanmakta ve kurumsal hizmet içeriği ile yapılar hızlı ve güvenilir bir şekilde oluşturulmaktadır. Daima müşteri memnuniyeti ilkesine önem veren firmamız kaliteden ödün vermeden çalışmasını sürdürmektedir.